Apie mus

DPF Cleaning solutions yra vienintelė įmonė Baltijos šalyse, naudojanti patentuotą DPF, FAP, SCR tipo filtrų valymo technologiją. Mūsų gamybiniai pajėgumai leidžia aptarnauti tiek pavienes, tiek ir visą įmonės transporto priemonių parką. Visada pateikiame filtrų valymo protokolus su duomenimis prieš ir po valymo. Šie duomenys padeda efektyviau planuoti jūsų transporto parko techninę priežiūrą ir užtikrinti transporto priemonės naudojimo ilgaamžiškumą.

DPF Cleaning solutions naudojama pramoninė filtrų valymo įranga bei technologijos leidžia teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Nesvarbu kokioje srityje jūs eksploatuojate savo transporto priemones – asmenininės paskirties lengvieji automobiliai, komercinis ar sunkusis transportas, statybos ar žemės ūkio transporto priemonės, mūsų valymo įrengimai gali išvalyti bet kokio dydžio DPF, FAP ar SCR tipo filtrus.

Naudojama filtrų valymo technologija yra saugi aplinkai, valymo metu mes laikomės aukščiausių aplinkosaugos reikalavimų. Valymo proceso metu surenkami suodžiai ir kiti deginiai yra pašalinami aplinkai saugiu būdu, taip mes prisidedame ir prie švaresnio rytojaus kūrimo.

DPF, FAP, CAT, SCR tipo filtrų valymas yra pagrindinė DPF Cleaning Solutions veiklos sritis.